Kategorie
Ciekawostki

Co mówi o Tobie wygląd linii serca?

Jesteś ciekawy, co mówi o Tobie przebieg linii serca na Twojej dłoni? Jeśli tak, to nadchodzimy z ciekawostką! Sztuka nazywana chiromancją od wieków zagłębia te tajniki i stanowi źródło informacji na temat naszej osobowości – przeczytajcie poniżej! 🙂

Jeśli dokładnie przyjrzycie się swoim dłoniom i przebiegowi linii papilarnych, to w łatwy i szybki sposób możecie ocenić z grubsza osobowość danej osoby, jakie jest jej podejście do życia oraz do drugiego człowieka. Najwięcej pod tym względem dostarcza nam informacji linia serca, czyli ta linia przebiegająca najbliżej palców ręki.  U każdego biegnie ona od zewnętrznej krawędzi dłoni, ale kończy się w innym miejscu – u jednych w okolicy palca środkowego lub wskazującego, a jeszcze u innych biegnie niemalże poziomo.
Sprawdź bieg linii serca u siebie i daj znać w komentarzu, czy rzeczywiści opis poniżej odzwierciedla Twoją osobowość 😉

OBRAZEK A – TWOJA LINIA SERCA ZACZYNA SIĘ PONIŻEJ ŚRODKOWEGO PALCA

świadczy to o tym, że masz zdolności przywódcze, jesteś samodzielny, ambitny, ciekawy świata. Otoczenie może Cię odbierać jako osobę nieczułą.

OBRAZEK B -TWOJA LINIA BIEGNIE MIEDZY PALCEM ŚRODKOWYM, A WSKAZUJĄCYM

jesteś osobą kreatywną i wrażliwą, która troszczy się o otaczającą siebie i swoich bliskich przestrzeń, a główną rolę odgrywają u Ciebie uczucia i emocje.

OBRAZEK C – TWOJA LINIA BIEGNIE OD PALCA WSKAZUJĄCEGO

należysz do ludzi bardzo troskliwych, przyjacielskich i miłych, potrafisz dostrzec pozytywy w każdym działaniu, cieszą się drobne rzeczy i doceniasz starania innych.

OBRAZEK D – TWOJA LINIA SERCA BIEGNIE AŻ DO WEWNĘTRZEJ KRAWĘDZI DŁONI

jesteś zdolny i przebojowy, ale ciężko u Ciebie z organizacją pracy, przez otoczenie jesteś uważany za duszę towarzystwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *