Kategorie
Uroda Zdrowie

Specjalne ćwiczenia na boczki i smuklejszą talię!

Ćwiczenia zaproponowane przez Tiffany na boczki są jednymi z najpopularniejszych w internecie z pewnością dlatego, że przynoszą efekty. Oprócz tego są bardzo przyjemne i same w sobie zawierają elementy tańca, po prostu aż chce się ćwiczyć. Tiffany Rothe jest instruktorką fitness, która ukończyła wszelkie kursy i szkolenia na temat ćwiczeń i odżywiania. Trenuje już ponad 20 lat i ma już całkiem spore doświadczenie. Ponadto zaproponowała ćwiczenia na inne partie mięśni, czyli brzuch, pośladki i nogi.

Ćwiczenia przez nią zaproponowane są niemalże dla wszystkich i każdy znajdzie coś co mu się spodoba. Wysmuklają nie tylko talię, ale wzmacniają również mięśnie pośladków czy brzucha. Nie trzeba szczególnie przestrzegać czasu kiedy się je robi, wszystko jest dowolne. Same ćwiczenia w sobie polegają na ruchach bioder, tzw. shake, czyli pulsujące lub side to side – bujanie na boki. Są to inne treningi od tych, które znajdują się z sieci, a ruchy są łatwe do opanowania.

Efekty tych ćwiczeń są zauważalne po kilku tygodniach ich stosowania. Warto być wytrwałym i cierpliwym. Wystarczy 10 minut treningu dziennie. Najbardziej widać to po brzuchu czy talii. Możliwe są, że po pierwszym dniu będą zakwasy, ale wystarczy się odpowiednio zmotywować, np. przez zdjęcia dziewczyn, które dzięki temu poprawiły swój ogólny wygląd. Jak już zaczniesz trenować, nie będziesz mogła przestać!

Tiffany zaproponowała takie ćwiczenia jak Bootsy Shaking Waist Workout – czyli intensywne 10 minut, które wyszczupla sylwetkę. Hit body warm up – tzw. rozgrzewka, jest idealna nie tylko na te ćwiczenia, ale też na każde inne, zawiera w sobie intensywny ruch bioder i elementy taneczne. Butt like Brazillian Workout – czyli ćwiczenia mające na celu ujędrnienia pośladków. Dla dodatkowego obciążenia można wykorzystać hantle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *