Kategorie
Uroda Zdrowie

Najlepszy spalacz tłuszczu na świecie!

Każdy organizm jest inny, dlatego nie każdemu musi pomagać jakaś szczególna dieta. Po nieudanej diecie zazwyczaj się załamujemy. Nie warto! Podnosimy głowę do góry i próbujemy dalej uzyskać wymarzoną sylwetkę. Ten spalacz tłuszczu w smaku nie jest przyjemny, ale powoduje szybsze spalanie kalorii. Dlatego w kolejnym kroku do uzyskania wymarzonej sylwetki powinno się zastosować ten napój

Jedyne czego do niego potrzebujemy to łyżka soku jabłkowego, sok z 1 cytryny oczywiście ze skórką i łyżka mielonej papryki chili. Przygotowanie jest również łatwe. Obieramy cytrynę, a skórkę zalewamy 250 ml gorącej wody na 10 minut, potem pozostałe składniki i dokładnie mieszamy. Napój ten powinno się spożywać po każdym zjedzonym posiłku. Nie zapomnij go mieszać bezpośrednio przed piciem, składniki muszą być dobrze wymieszane.

Dlaczego akurat takie składniki? Co w tym koktajlu jest takiego wyjątkowego czego nie ma w innych? Jak dobrze wiadomo, papryczka chili jest bardzo ostra, przez co pobudza nasz układ pokarmowy, wspomaga trawienie. Oprócz tego podczas przemiany materii, organizm głównie skupia się na spalaniu tłuszczu. Ponadto zawartość kapsaicyny powoduje wzrost temperatury naszego ciała, czego późniejszym efektem jest większa ilość spalanych kalorii.

Natomiast składniki zawarte w cytrynie, odpowiadają za generowanie się tkanki tłuszczowej. Jak można się domyślić, cytryna właśnie zapobiega tworzeniu się zbędnego tłuszczyku dlatego warto ją pić. Ponadto polikosanol, który jest składnikiem skórki cytrynowej znacząco zwiększa ilość spalanego tłuszczu przez Twoje ciało. Pamiętaj, żaden z tych składników nie jest przypadkowy!

W przypadku soku jabłkowego, należy pamiętać by był on faktycznie z owoców i bez zbędnych chemicznych dodatków. Powinno się go pić regularnie, gdyż składniki w nim zawarte rozcieńczają tłuszcz w naszym organizmie czego efektem jest zmniejszanie się tkanki tłuszczowej i widoczny spadek masy ciała. Próbujcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *